Dostosowany okrągły otwór z perforowanej siatki drucianej powlekany proszkowo w kolorze czarnym matowym

Miejsce pochodzenia Hengshui, Hebei, Chiny
Nazwa handlowa Jiufu
Minimalne zamówienie 30 metrów kwadratowych
Cena USD5-30 per Piece
Szczegóły pakowania Karton lub karton drewniany
Czas dostawy 15-20 dni, a także głównie zależy od ilości
Zasady płatności Western Union, T/T, MoneyGram
Możliwość Supply 5000roll / miesiąc
Szczegóły Produktu
nazwy produktów Blacha perforowana z siatki drucianej Materiały Aluminium
Kształt otworu Okrągły, Kolor czarny
Rozmiar Dostosowane Aplikacja Budowlany/dekoracyjny panel siatkowy
High Light

Perforowana siatka druciana powlekana proszkowo

,

matowa czarna perforowana siatka druciana

,

matowa czarna perforowana metalowa siatka druciana

Zostaw wiadomość
opis produktu

Dostosowany okrągły otwór z perforowanej siatki drucianej powlekany proszkowo w kolorze czarnym matowym

 

Perforowane blachy aluminiowe Siatka druciana

Blacha perforowana z otworami, znana również jako perforowane panele metalowe, perforowana siatka, perforowany metalowy ekran lub perforowana płyta, to niezwykle wszechstronny produkt wykonany z blachy, która jest dziurkowana przez maszynę w celu utworzenia wzoru otworów, tych otworów może być okrągła, kwadratowa, prostokątna, szczelinowa lub dekoracyjna.

 

Materiały: aluminium;
 
Okrągłe otwory lub okrągłe perforacje są jednym z najczęstszych i najtańszych wzorów perforowanych metalowych ekranów.Zgodnie z układem wzorów są one podzielone na wzór linii prostej, wzór 45 stopni (perforacja przestawna 45 °) i wzór 60 stopni (perforacja przestawna 60 °).
Uprzejmie znajdź jedną z naszych popularnych perforowanych blach aluminiowych powlekanych proszkowo w kolorze czarnym matowym, jest bardzo polularna, szczególnie w Austrii.
 
Perforowane blachy aluminiowe Szczegóły siatki drucianej:
Blachy perforowane w kolorze czarnym matowym
Dostosowany okrągły otwór z perforowanej siatki drucianej powlekany proszkowo w kolorze czarnym matowym 0Dostosowany okrągły otwór z perforowanej siatki drucianej powlekany proszkowo w kolorze czarnym matowym 1
Dostosowany okrągły otwór z perforowanej siatki drucianej powlekany proszkowo w kolorze czarnym matowym 2
 
Perforowane blachy aluminiowe Szczegóły pakowania siatki drucianej:
Dostosowany okrągły otwór z perforowanej siatki drucianej powlekany proszkowo w kolorze czarnym matowym 3
 

Kim jesteśmy i co oferujemy?

Jest to kompleksowa fabryka produkcji, marketingu, importu i eksportu z ponad dziesięcioletnią historią. Nasze produkty są eksportowane do Europy, Azji, Afryki i gorącej sprzedaży w wielu innych krajach i regionach.

 

Gdzie jesteśmy?

Anping Jiufu Metal Wire Mesh Co., Ltd znajduje się w Anping w Chinach, znanym jako „miasto rodzinne siatki drucianej”. Jest to skoncentrowany obszar przemysłowy produktów metalowych i istnieje niezliczona ilość dużych i małych fabryk.Jest blisko portu Tianjin na północy i portu Qingdao na wschodzie, a eksport jest bardzo wygodny.I jest to największe chińskie miasto eksportowe produktów z siatki drucianej. Jest tu wiele fabryk produkujących i przetwarzających wyroby metalowe, a my jesteśmy jednym z zintegrowanych dostawców.W celu zapewnienia naszej stabilnej zdolności dostaw i rozwiązania specjalnych potrzeb produktowych większej liczby klientów.Posiadamy nie tylko nasze fabryki i zapasy, ale także długoterminowe relacje współpracy z wieloma dojrzałymi i uznanymi firmami z branży siatki drucianej w Anping. Cieszymy się na współpracę z Tobą i zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy w dowolnym momencie.

 

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

1. Ściśle przestrzegaj standardów jakości i wytwarzaj produkty metalowe zgodnie z międzynarodowymi standardami.

2. Ponad 20 lat rozwoju, mamy dojrzałą linię produkcyjną, doświadczonych pracowników i zespół techniczny, który jest dobry w rozwiązywaniu różnych problemów klientów.

3. Skoncentruj się na szczegółach, od komunikacji, dostosowywania, produkcji, pakowania i transportu po obsługę posprzedażną, każdy link jest traktowany ostrożnie.

4. Bogate doświadczenie w eksporcie: nasze produkty zostały wywiezione do ponad 50 krajów i regionów na świecie.

Dostosowany okrągły otwór z perforowanej siatki drucianej powlekany proszkowo w kolorze czarnym matowym 4Dostosowany okrągły otwór z perforowanej siatki drucianej powlekany proszkowo w kolorze czarnym matowym 5Dostosowany okrągły otwór z perforowanej siatki drucianej powlekany proszkowo w kolorze czarnym matowym 6