QC profilu

Firma posiada ścisły system kontroli jakości i bardzo kompletny system obsługi posprzedażnej.


W szczególności pokazane w następujących aspektach:


1. Przywiązujemy dużą wagę do rozwoju nowych klientów.Niezależnie od tego, czy wielkość zamówienia klienta jest duża, czy mała, wykonamy dobrą robotę w odpowiedniej pracy weryfikacyjnej zamówienia dla produktów przedtestowych.

 

2. Ściśle wdrażaj wymagania dotyczące dokumentów, aby wykonać dobrą robotę podczas pierwszej kontroli i losowej kontroli produktów.

 

3. Współpraca wielodziałowa w celu wykonania dobrej pracy w kontroli jakości.Do kontroli jakości wytwarzanych produktów, oprócz własnej kontroli działu produkcyjnego, zaangażowani są również wyspecjalizowani pracownicy odpowiedzialni za odpowiedni nadzór i inspekcję.

 

4. przywiązywać dużą wagę do pojawiających się problemów jakościowych.Gdy pojawia się problem z jakością produktu, analiza przyczyn jest przeprowadzana na czas, a w kolejnym procesie przetwarzania podejmowane są środki kontrolne, aby uniknąć wystąpienia drugiej awarii jakościowej.

 

5. Zrezygnuj z nawyków i doświadczenia w pracy, które zostały stworzone przez człowieka.Jeśli będziesz polegać tylko na nawykach i doświadczeniu, ludzie, którzy nie mogą wyzbyć się swoich nawyków i doświadczenia, nie będą w stanie skutecznie zagwarantować jakości wytwarzanych przez siebie produktów.

 

Maszyna do kontroli jakości produktu

 

Anping Jiufu Metal Wire Mesh Co.,Ltd kontrola jakości 0

 

Anping Jiufu Metal Wire Mesh Co.,Ltd kontrola jakości 1

 

Anping Jiufu Metal Wire Mesh Co.,Ltd kontrola jakości 2

Zostaw wiadomość